cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Baltas modulinis grindinis šviestuvas 120 cm

Modernaus dizaino lengvas baltas modulinis pastatomas šviestuvas 120 cm
Papuoš ir suteiks jaukumo jūsų miegamajam, svetainei, koridoriui ar prieškambariui, taip pat papuoš ir biuro priimamajį Patogu naudoti ir lauko terasoje ar balkone vasaros metu itin lengvas. Išrinktas yra itin kompaktiškas.

Medžiaga: baltas matinis ir skaidrus plastikas vidinėms detalėms Skaidrus laidas; patogus kojinis jungiklis Matmenys: 23x120 cm. Lemputės: E27-2 vnt. 60 W. Šiuo metu sandėlyje 3 vnt. Nurodyta kaina už 1 vnt.
SVARBU: 
Mūsų tikslas rasti jums optimaliausius pasiūlymus ir prekes geriausiomis sąlygomis.
V
isos mūsų randamos ir pateikiamos prekės yra perparduodamos ir autorių arba iš ypatingų pasiūlymų, išparduotuvių, aukcionų, paarduotuvių sandėlių likučių, likutinių, ekspozicinių ar parodomųjų prekių, kai kuriais atvejais pirkėjų grąžintinų dėl sktintigų priežasčių prekių. Kaip benorėtume deja negalime užtikrinti maksimlaus prekės saugumo, jo tarnavimo laiko, prekės maksimalios kokybės ar traktuoti jos kaip naujos. Esame už maksimalų skaidrumą, tad prašome jūsų prieš įsigydami įsivertinkite savo poreikius ir norus. Parduodame tik mūsų patikrintas ir išbandytas prekes bei suteikiame prekės grąžinimo galimybę pastebėjus neatitikimus ar pažeidimus neįvardintus mūsų svetainėje. Prašome drąsiai susisiekti jei turite klausimų, mielai priimsime prekę pilnoje komplektacijoje atgal ir pakeisime kita mūsų turima preke apgal jūsų poreikį išleistos sumos ribose arba grąžinsime jūsų pinigus, sumokėtus už konkrečią prekę. Tikimės, kad mūsų radiniai saugiai, jaukiai ir maloniai tarnaus ir džiugins jus jūsų erdvėse.

15.00€